הצהרת נגישות

מתקני תלייה ואבזור

מתקני תלייה, עגלות מולטימדיה ואבזור משרדי

מתקני תלייה, אבזור משרדי

כחלק מפעילותינו בתחום המולטימדיה, אנו מייבאים עזרי התקנה, מאגדי כבלים ופתרונות לחיווט מוסתר, מגוון מתקני תליה למסכי פלאזמה/LCD ומעמדי ריצפה/קיר קבועים או ניידים (עגלות מולטימדיה/עמדות מחשב ניידות) ומגוון פתרונות ארגונומיים למשרד הממוחשב.

לצד מתקניים סטנדרטיים המוכרים בשוק אנו מספקים פתרונות מיוחדים תוך דגש על הנדסת אנוש ושילוב מרכיבים מיוחדים כגון בוכנות גז למשקלים כבדים, צירים ומפרקים מיוחדים וסדרות התקנה שונות המאפשרות שינוי והוספת אלמנטים (מתקנים/זרועות/מדפים) ללא שינוי או הוצאה נוספת.

מתקני תלייה ואבזור נוספים ניתן למצוא תחת מותג הבית שלנו A-Tech

כל הציוד מתאפיין ברמת איכות גבוהה, עיצוב נקי ומוקפד וגימור מרהיב.

כל המתקנים באים עם פתרונות מעשיים להתקנה נוחה ובטוחה וכן אמצעים מובנים להסתרת החיווט/כבלים, אפשרויות רבות לשינוי גובה/כיוון וזוית וכן אופציות להוספת מרכיבים נוספים רבים- מדפים, מעמד למחשב, מתקני אחיזה למחשב/מקלדת/משטח עכבר וכו'.

אנו עמלים רבות על כך שמגוון הציוד המוצג באתר זה ובאתר היצרן נמצא תמיד במלאי סביר במחסננו. מעבר לכך אנו ערוכים לאספקת מוצרים מהירה במידה ונבחר מוצר שלם או פריט שאינו במלאי השוטף.

על מנת להקל עליכם הלקוחות להבין את מהות המוצר, אופן שימושו והתקנתו, לכל תמונה מעל מצורף הסבר קצר ואפשרות להוריד שרטוט הממחיש את הנ"ל.

היות ואנו מאמינים רבות באיכות מוצרינו ניתן לקבל מוצרים להדגמה בעלות סמלית (רכישה חד פעמית למוצר) במידת האפשר.