הצהרת נגישות

מיקרופון קיר/תקרה MA700

מיקרופון מרחבי/רב-כיווני צמוד קיר/תקרה/שולחן

מקרופון דיגיטלי רב כיווני חכם להתקנות צמודות תקרה, קיר או שולחן ולכיסוי בטווח של כ 11-8 מ' מסביבו. 

אידיאלי לכיסוי אודיו מרחבי מושלם לחדרי ישיבות גדולים, אודיטוריומים, כיתות לימוד ומרכזי כנסים.

כל האלקטרוניקה מובנית בתוך מארז המיקרופון בקוטר 130ס"מ - פתרון אסטטי שאינו משאיר כמעט טביעת אצבע ומשתלב נהדר בחלל (לבחירה גימור לבן או שחור) ובכמה אפשרויות התקנה (צמוד תקרה, צמוד תקרה עם מתאם מתכוונן, צמוד קיר, צמוד קיר עם מתאם מתכוונן, על שולחן עם רגליות מתכווננות).

אז מה הוא בעצם עושה ?!

במילים פשוטות : כוורת מיקרופונים דיגיטליים עם כיסוי 360° המתמזגת בחלל החדר למראה טבעי גימור בד מהודר לבן או שחור Plug & Play חבר ושכח, בעזרת כבל USB מצורף ישירות למחשב ומשם זיהוי פשוט להגדרות באפליקציות הקלטה, וידאו קונפרנס, זום, סקייפ וכו'.

ובמילים מסובכות :

  • יחידה דיגיטלית חכמה כולל יכולות מובנות של AEC Audio Echo Cancilation  (ביטול אקו - בשיחות מרוחקות או למידה מרחוק - "כדי שלא נשמע את עצמנו בשיחה...").
  • מערך של 7 מיקרופונים המסוגל לקלוט ולעקוב אחרי הדובר/דוברים למרחק של עד 8-11 מ', להגביר אותם ולנטרל רעשי רקע (Adaptive Blind Beamforming Technology).
  • בקר אודיו מובנה כולל מגוון אלגוריתמים מוגני פטנט להעברת סאונד ברור ונקי לצד השני בשיחה, לדוגמא: AGC Automatic Gain Control (בקרת עוצמה אוטומטית), Reverberation Suppression ו ANS.
  • אפשרויות חיבור אנלוגיות כניסה ויציאת אודיו במחברי מיני PL 3.5 לרמקולים מקומיים, הקלטה ושליחת אודיו מרוחק וכמובן חיבור USB 2.0 מובנה.

קבצים לצפייה / הורדה:

מיקרופון קיר/תקרה מרחבי/רב-כיווני

גימור שחור

מיקרופון מרחבי להתקנה על קיר/תקרה/שולחן

מיקרופון רב כיווני להתקנה על קיר/תקרה/שולחן

גימור לבן

מיקרופון מרחבי

מיקרופון רב כיווני

מתאם קיר / סטנד תקרתי

מתאם קיר MA700

סטנד תקרתי MA700