הצהרת נגישות

מצלמת 4K קדמית EPTZ

מצלמת ULTRA 4K קדמית EPTZ 120°

דגם: ATC-4K

מצלמה פרונטלית רחבה ברזולציית ULTRA 4K עם פונקציית צידוד PTZ אלקטרונית E-PTZ, תזוזה ימינה/שמאלה מעלה/מטה זום ופוקוס בעזרת השלט.

עדשה פרונטלית רחבה מאד בזוית 120°.

איכות תמונה מדהימה הודות ליחס אות לרעש גבוה וחיישן CMOS מתקדם - אלגוריתם 2D 3D לסינון רעשי רקע בוידאו, גם בתנאי תאורה מאתגרים עד לקבלת תמונה נקיה וברורה (יחס אות לרעש  dB 55 לפחות!).

PLUG & PLAY תפעול קל ונוח עם חיבור USB3 (לקבלת תמונה ברזולציה מקסימלית ULTRA 4K נדרש גם במחשב חיבור בתקן USB 3.0 - צבע כחול).

המצלמה מאפשרת גם עבודה בתקן USB 2.0 עם רזולוציה של FULL HD 1080P.

המערכת מגיעה כיחידת ALL IN ONE עם מערך מיקרופונים כיוונים מובנה לקליטת סאונד במרחק של עד 12 מ' כולל מערכת חכמה לנטרול רעשי רקע, יחד עם זאת, בהתקנות בחדרים בינוניים-גדולים אנו ממליצים על תוספת מיקרופונים שולחניים כדוגמת מיקרופון ועידה M100, מיקרופון עם דיבורית M300 (לחץ להתקנה משולבת לדוגמא), או תקרתיים M988.

המצלמה מגיעה עם מתקן תליה/הנחה סטנדרטי על מסך או על מתקן שולחני/תליה (נמכר בנפרד).

המצלמה תומכת במערכות ההפעלה WINDOWS ,MacOS ,Google ,Chromebook ,LINUX וברוב האפליקציות השימושיות לשיחות ועידה ZOOM ,SKYPE וכו'.

פתרון מעולה לחדרי ישיבות קטנים-ביננויים צרים או רחבים בעלות סבירה וביצועים מרשימים!

קבצים לצפייה / הורדה:

מצלמת וידאו קונפרנס קדמית ULTRA 4K

מראה קדמי ואחורי

מצלמת 4K קדמית EPTZ

מצלמת וידאו קונפרנס קדמית 4K

 

תמונות מהשטח

התקנה משולבת של מצלמת וידאו קונפרנס וספיקר-פון לשיחות ועידה

דוגמא להתקנה פשוטה ויפיפיה של מצלמה לשיחות ועידה מדגם ATC-4K עם זוית צפיה רחבה 120°, זום אלקטרוני ופריסטים מובנים.

למצלמה מתאם התקנה פטנטי לקיבוע קל על כל מסך טלויזיה או צג מחשב וחיבור USB3 ישירות למחשב ושם ישירות אליכם בזום/סקייפ או כל אפליקציה תומכת שברשותכם.

על מנת לחזק את השמע (מבחינת הדוברים בחדר ומבחינת שמע השיחה מצד שני) הותקן ספיקרפון איכותי מסדרת MA300 - קליטה אופטימלית של מספר משתתפים בחדר, ניקוי רעשי רקע ושמע של הצג השני מרמקול מובנה חזק. בנוסף למכשיר יכולת לשמש כדיבורית קבועה ניידת לניהול שיחות רבות משתתפים החיבור בלוטוט.

ציוד איכותי - קלות בהתקנה ותוצאות משביעות רצון במחיר סביר.

מצלמת וידאו קונפרנס וספיקר-פון לשיחות ועידה

מצלמה לשיחות ועידה ATC-4K

ספיקרפון לשיחות ועידה MA300