הצהרת נגישות

על אודיו חכם

Smart Audio / אודיו חכם

כללי:

כמענה לפתרונות אודיו מורכבים בחדרי ישיבות גדולים, מרכזי כנסים  וכיתות לימוד מרחוק בחרנו לשווק מספר פתרונות יחודיים ואיכותיים בתחום האודיו הנשלט.

החל ממגבר דיגיטלי קטן וחכם ועד למטריצות אודיו נשלטות IP  ו- RS232. כל פתרונות האודיו החכם שלנו מתממשקים למערכות הבקרה והשליטה שלנו, בקלות רבה וכמובן גם לכל המערכות המתחרות בשוק.

בניגוד לכמה מותגים אחרים ומוכרים  בשוק כל המוצרים תוכננו להפעלה ותכנות פשוטים ואינטואיטיביים גם למתקינים שאינם בקיאים בתחום.

חלקם מגיעים עם פריסטים מובנים ואלו שלו ניתנים לרכישה עם תכנות מובנה.

בנוסף אביזרים משלימים כגון מיקרופונים להקלטות ושידור רחוק של ישיבות / שיחות ועידה / כיתות לימוד עם מערכות ביטול אקו והשוואת עוצמה בחל ממספר מקורות (לדוגמא מרצה + תלמידים). אנו מאמינים שכל שיעור או הרצאה רצוי שיאפשרו צפייה ולימוד מרחוק בשידור חי  בכניסה לאתר יעודי ואפילו השתתפות פעילה מרחוק.

ניתן לקבל את המערכות השונות כעצמאיות STAND ALONE או עם אופציה לשיטה ובקרה מרחוק על גבי רשת האינטרנט או בקרי RS232.

כל המוצרים בקטגוריה זו נבחרו בקפידה והינם בעלי איכות אודיו גבוהה HI-FI, רובם עם כניסות ויציאות מאוזנות (BALANCED), להעברת סאונד נקי מרעשים גם למרחקים גדולים.

כמו כן רוב כניסות המיקרופונים תוכננו מראש עם אפשרות למתח פאנטום 48 וולט ההכרחי לעבודה עם קונדנסרים (מיקרופונים בעלי קליטת אודיו מרחבית).

לא שכחנו וגם צרפנו כאן מספר מוצריENTRY LEVEL, לשוק ההתקנות כגון מיקסרים לארון תקשורת, לפודיומים ולחדרי דיונים.