הצהרת נגישות

DOCERI

מהו Doceri?

ראו מה תוכלו לעשות עם Doceri!

אפליקציית IPAD מהפכנית לחדרי ישיבות, כיתות לימוד, אודיטוריומים או כל מקום אחר בו מעבירים מצגות, ישומי הוראה או שיתוף מידע.

בקצרה, Doceri, הוא כלי אולטימטיבי להעברת מסרים אינטראקיטבים בכיתות לימוד, חדרי ישיבות או ועידה.

בעזרת אפליקציית DOCERI REMOTE על האייפד ו-DOCERI Desktop ניתן לשלוט מרחוק על כל מחשב (MAC/WINDOWS) בקלות רבה, לפתוח כל מסמך או תוכנה הנמצאת במחשב ה"בית", לערוך ולבצע כל פעולה גרפית על המסמך, ניתן לשמור שרטוטים/ציורים או תמונות ולהריץ אותם קדימה-אחורה – להמחשת הפעולה. ניתן כך אף לבצע מצגות פאור פוינט ברמה מתקדמת ומוחשית יותר.
נוכל גם להשתמש כדף חלק, לקשקש, לערוך וליצור כל תוכן או שרטוט ע"ג רקעים שונים וכו'.

באותה אפליקציה נוכל גם לנהל את כל ציוד המולטימדיה שלנו בחדר- מקרן, מסך LCD, מסכי הקרנה, מצלמות מסמכים, DVD, רסיבר, מגבר, תאורה מזגן או כל דבר אחר.

DOCERI הוא הכלי החזק והמתקדם כיום בשוק המולטימדיה, החינוך וההוראה.

לוח חכם

DOCERI כלוח חכם

לוח חכם באמצעות אייפדאם יצא לכם להכיר ישומי לוח חכם בטח נתקלתם כבר בלוחות יקרים ומסורבלים, עטים מיוחדים,, מקרנים מיוחדים ויקרים,... ועוד חסרונות...
DOCERI נותנת פתרון מלא לכל ישומי הלוח החכם בעלות של כחמישית ממנו...

יתרונות מול לוח חכם:

  • לא נדרשת התקנה "פיזית", ניתן להמשיך ולהשתמש בכל מסך או מקרן
  • בהתאמה - אין הגבלה לגודל הלוח המוצג, כל גודל מסך אפשרי... לא חובה מקרן! ניתן לשימוש גם עם כל מסך LCD או פלאזמה
  • אין יותר צל של המרצה, אור חזק בעיני המרצה, אין צורך להפנות יותר את הגב לקהל ובכלל אין ניתן להסתובב עם האייפד בכל מקום תוך אינטראקציה עם הקהל!

DOCERI - החופש להציג

שליטה מלאה במחשב שלך בצורה אלחוטית WI FI, בדומה לאפליקציות שליטה מרחוק על המחשב, רק שכאן פותח כלי חזק ויעודי בו נוכל לשגר, לפתוח, לערוך, לשמור - והכל בעזרת מסך ה IPAD.

צפה בסך המחשב שלך ע"ג האייפד

מסך המחשב שלנו יופיע כל הזמן על האייפד שמן הסתם קטן יותר, אך האפליקציה מאפשרת לנו להגדיל את התמונה בתנועת האצבעות עג המסך וכך להתקרב, להתרחק או לסובב את התמונה.

DOCERI

שליטה על העכבר במחשב

בעזרת תכונת המולטי טאצ המהפכנית של האייפד נוכל לשלוט על העכבר, בהקשה על מסך המגע נעביר את העכבר למיקום הרצוי ושם נקליק עליו. אם נחזיק את האצבע במקום מסוים יפתח לנו "חלון עכבר" נוסף להקלקה עם אצבע נוספת על מקש ימין/שמאל בעכבר המחשב.

אייפד לחדרי ישיבות

גמישות, ורסטיליות וקלות שימוש

תיקיית DOCERI מאפשרת שליפה מהירה של כל מסמך, בנוסף שני כפתורים מיוחדים להוביל קדימה או אחורהכל מצגת או סרגל זמן/פעולה. כמובן נוכל לבצע כל פעולה מורכבת מהאייפד שלנו בשליטה על מחשב הדסקטופ, כל דבר שנעשה על המחשב שלנו, נוכל לעשות גם מרחוק עם האייפד.

עזרי הוראה

עריכה והצגה של שיקופיות

כל פעולה יכולה להחשב כיחידת זמן להרצה קדימה או אחורה בשלבים וברצף שבו ערכנו את הנ"ל - נוכל לבצע מצגות שלמות בקלות רבה! כל ציור, מסמך או שרטוט שנשמר יכול להפתח מחדש להערך ולהישמר להצגה. בשימוש בנווט הציור-זמן שלנו נוכל להמחיש כיצד בנינו את המסמך צעד אחרי צעד. מערכי שעור שלמים יכולים להבנות מראש ולהופיע שלב אחרי שלב.

כמו כן נוכל להשתמש בכלם שונים של עריכה וציור, עטים, צבעים ואלמנטים גרפים מתקדמים.

עריכת והצגת שיקופיות

ממשק אחד שעושה הכל...

בשילוב עם רכיב הבקרה המותקן בחדר, נוכל לשלוט בעזרת מסך מגע (האייפד שלנו) על כל אמצעי האודיו-וידאו בחדר. שליטה פשוטה ואינטואיטיבית על המקרן, מסך, מקורות תמונה ושמע, DVD וכו... כמובן שנוכל לשלוט גם על התאורה, הוילונות ולמעשה כל דבר חשמלי בחדר!

לוח חכם שעושה הכל

DOCERI בכיתה

מאפשר למורים ולמרצים לעבוד עם התלמידים ביחד - לא להיות כבולים יותר ללוח!

מאפשר לערוך מראש מערכי שעור שלמים ולהציג אותם בכיתה תוך שהם נבנים שלב אחר שלב במגע קל על מסך האייפד, הרצה קדימה אחורה וחזרה לכל נקודה בציר הזמן-פעולה - במהירות ובקלות, תמונה אחר תמונה... לכתוב על, להנפיש ולהמחיש ע"ג כל ציור, מסמך או שרטוט.

דמיינו לכם שעור שכותב את עצמו שלב אחרי שלב...

אופציית הפלייבק מאפשרת לנו לעשות סימולציה של פעולות כתיבה ועריכה שנעשו מראש ובכך לחסוך זמן יקר בלכתוב כל פעם אותו הדבר על הלוח ולמחוק...

לוח חכם לכיתה

לא חייבים לקרוא לתלמידים ללוח... אפשר פשוט לגשת אליהם עם האייפד ולתת להם לפתור ממקומם את התרגיל.