הצהרת נגישות

עגלות למסכי טלויזיה/וידאו קונפרנס

מעמדים למסכים / עגלות למסכי LED/LCD / עגלות מולטימדיה

בקטגוריה זו ריכזנו את כל מלאי המוצרים הרחב שברשותנו במתקני תלייה, אבזור ומעמדים למסכי לד, מוניטורים או וידאו קונפרנס.

ברשותנו מלאי גדול, החל ממעמדים סטנדרטים למסכי טלויזיה (מעמד למסך בודד), דרך מעמדים לטלויזיה עם מדף או אבזור נוסף, מעמדים למסכים כפולים לאורך/רוחב ועד למסכי וידאו קונפרנס עם אבזור נוסף כגון מעמד יעודי למצלמה וארונית צמודה לציוד (אפשרי קדמית/אחורית בכמה גדלים).

המעמדים והעגלות שמיובאים על ידינו הינם ברמת איכות מעולה עם דגש על כל פרט ופרט ונחשבים כמובילים בשוק (עם תג מחיר גבוהה במעט מהמוצרים הסינים הנחותים...) וזאת מול נסיוננו הרב והדגש על רמת גימור ועמידות לאורך שנים ללא פשרות.

העגלות למסכים מיועדות בדר"כ למסכים החל מ- "32 ועד "75 לפחות וכושר העמסה אמיתי עד 80 ק"ג. דגש רב ניתן גם לאיכות הגלגלים המותקנים בדגמים הניידים וכן לאפשרות פרוק והרכבה מהירה (במשקל מינימלי) לאלו המיועדים להשכרות לכנסים או תערוכות.

כמו כן ניתן לראות במגוון שלנו גם דגמי מעמדים למסכים המיועדים לשילוט דיגיטלי (גבוהים / נמוכים / בעלי זויות הטיה גדולות) או כפתרונות יחודיים לאולפני טלויזיה ושידור או אומנים בקדמת במה (עגלת מסך על רצפה בהטייה).

נשמח לייעץ ולעזור להתאים לכם את המוצר המתאים לצרכיכם, כמו כן ניתן להגיע להתרשם מהמוצרים בתצוגה בתאום מראש.

עם שלל המוצרים הקיימים בשוק, אנו מתמקדים נטו באיכות ופונקציונאליות של הסטנד למסך או עגלת המולטימדיה. חלק מהמוצרים בקטגוריה זו נמכרים כבר למעלה מעשור עם נסיון מוכח מהשוק הבטחוני/צבאי ועד למוסדי והפרטי.